Oferta

Dla Państwa potrzeb dajemy możliwość wyboru jednego z trzech wariantów współpracy.

01.

Projekt
koncepcyjny

Projektowanie wnętrz rozpoczynamy zawsze od przygotowania układu funkcjonalnego. Ze względu na fakt, iż funkcja pomieszczeń przede wszystkim wpływa na detale projektu w rezultacie jest to najważniejszy element gotowego projektu wnętrz. Układ funkcjonalny ma na celu pokazanie realnej przestrzeni pomieszczeń. Na podstawie inwentaryzacji tworzony jest model 3D projektowanego wnętrza oraz rzuty pomieszczeń. W rezultacie projekt koncepcyjny ukazuje Państwu możliwości ułożenia mebli w salonie lub armatury w łazience.

02.

Pełen projekt
wykonawczy

Jest to projekt obejmujący kompleksową dokumentację rysunkową od układu funkcjonalnego po rysunki techniczne. Jest to najczęściej wybierany model współpracy ze względu na możliwość idealnego odwzorowania poprzez wykonawcę. Projekt wykonawczy zawiera wszystkie niezbędne elementy, między innymi:


projekt pomieszczeń
zawierający rzuty i
rozwinięcia ścian

rozrysowanie wraz z
opisem kafli lub innych
użytych materiałów

zestawienie wyposażenia
sanitarnego

W pełnym projekcie dostarczamy informację o typie lub rodzaju użytego wyposażenia i wskazujemy konkretnego producenta. Wsparciem w procesie projektowania są przygotowywane fotorealistyczne wizualizacje które w sposób znakomity pokazują wystrój projektowanego pomieszczenia.
W przypadku wyboru tego modelu współpracy będzie przygotowany dla Państwa spacer VR. Przy użyciu specjalnych gogli jeszcze zanim dokonają się pierwsze prace budowlane możliwym będzie wizyta w salonie, kuchni lub pokoju dziecka.

03.

REALIZACJA
POD KLUCZ

Jest to pełen projekt wykonawczy wraz z przygotowaniem i dokonaniem zamówień. Architekt koordynuje pracę na podstawie ustaleń z inwestorem. Jest to forma rozszerzonego nadzoru autorskiego nad wykonaniem projektu. Prace wykończeniowe są śledzone pod kątem zgodności z projektem.